fbpx

Montaż | Plusy

łatwy i szybki montaż
montaż usług i sprzęt w zakresie operatora
mało inwazyjny proces instalacji, różne techniki montażu

DARMOWA KONSULTACJA MONTAŻOWA

np. 883334187
np. ul. Zamkowa 3
np. 45-573, Wrocław
Po zgłoszeniu nastąpi kontakt w celu przedstawienia w jaki sposób może zostać wykonana u Państwa nasza instalacja ŚWIATŁOWODOWA.

1. W jaki sposób doprowadzony ŚWIATŁOWÓD, jaką drogę musi pokonać.
2. Jak rozmieszczone są urządzenia router, dekoder w mieszkaniu lub domu.
3. Kompleksowa wizja lokalna

Zapytaj o bez inwazyjny montaż !

URZĄDZENIA PLC

czyli internet z gniazdka.
PLC (Power Line Communication) to urządzenia do transmisji internetu liniami zasilającymi.
Tradycyjne sieci przewodowe zapewniają najbezpieczniejszy, najbardziej niezawodny i najwydajniejszy sposób łączenia urządzeń w domu i w biurze. Jeżeli nie chcesz ciągnąć kabli po mieszkaniu możesz skorzystać z transmitera sieciowego - PLC.
Transmitery sieciowe umożliwiają zwiększenie zasięgu domowej lub firmowej sieci LAN z wykorzystaniem sieci elektroenergetycznej. Transmiter PLC to niewielkich rozmiarów urządzenie, które wkłada się do gniazdka elektrycznego. Łącząc się z routerem zapewnia dostęp do Internetu w częściach budynku, które do tej pory znajdowały się poza zasięgiem. Nowoczesne transmitery sieciowe są energooszczędne i proste w konfiguracji.
plc-netia-kepno
-Zgodność ze standardem HomePlug AV zapewnia stabilną i szybką transmisję danych poprzez sieć elektryczną z prędkością do 1000Mb/s. 
-Miniaturowe wymiary oraz dyskretna obudowa 
-Opatentowany tryb oszczędności energii, do 85%* mniejsze zużycie prądu 
-Prosta instalacja Plug and Play, brak konieczności konfiguracji urządzeń i kładzenia dodatkowego okablowania. Adapter korzysta z aktywowanego jednym naciśnięciem przycisku 128-bitowego szyfrowania AES, które chroni sieć przed intruzami. 
-Zestaw zawiera dwa gigabitowe adaptery DHP-601AV PowerLine AV2 1000. Wystarczy je podłączyć do dostępnego gniazdka sieciowego i nacisnąć przycisk Simple Connect, aby nawiązać bezpieczne połączenie.

Adapter DHP-601AV

Adapter DHP-601AV ułatwia podłączanie komputerów, konsol do gier oraz odtwarzaczy multimedialnych bez konieczności stosowania dodatkowych kabli, dzięki domowej instalacji elektrycznej będącej niezawodną siecią o dużej szybkości. Adapter DHP-601AV to idealne rozwiązanie łączności w takich miejscach, jak biura, sypialnie i inne pomieszczenia domu, które są oddalone od routera.
adapter-internetu

Lokalizacja biur

© Copyright 2024 - zaloz-netia.pl
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
Konsultant Netia